RED Блог
Ribas Hotels Group запустить мобільний додаток для інвесторів апарт-готелів by Ribas
Новини учасників

Компанія Ribas Hotels Group планує запустити додаток «Ribas Інвестор». Він буде працювати в межах нових проєктів апарт-готелів by Ribas за франчайзингом. Додаток надаватиме можливість інвесторам відслідковувати всі інвестиційні дані в їхньому смартфоні


«Ribas Інвестор» – це простий і зручний спосіб керувати всіма інвестиційними даними. Завдяки додатку інвестори зможуть швидко отримувати актуальну інформацію щодо фінансової аналітики та стану придбаного об'єкта, а також слідкувати за продажем готельних проєктів із прогнозами результатів на майбутнє.

Він спрощуватиме життя вкладнику. Так, у «Ribas Інвестор» можна буде навіть завчасно розраховувати прибуток на основі проведених бронювань номерів і виводити його на вибраний інвестором рахунок.

До того ж у додатку формуватиметься вся фінансова аналітика по кожному об’єкту: KPI апарт-готелю, показники повернення інвестицій, синхронізація з системою обліку 1C. Також через «Ribas Інвестор» можна буде контролювати стан апартаментів, оскільки журнал відвідування синхронізований із замком та програмним забезпеченням готелю. У додатку будуть доступні фото та відеозвіти ремонтних робіт і генеральних прибирань.

Докладніше про додаток у відео:Зазначимо, що в межах нової франчайзингової програми розвитку компанія Ribas Hotels Group передає девелоперським компаніям свої технічні стандарти та дизайн-проєкти апарт-готелів і прибуткових будинків, супроводжує їхні проєктні та будівельні підрозділи, посилюючи відділ маркетингу та продажів. А також після введення готелів в експлуатацію об’єктів управляє ними.

Планується, що перший апарт-готель суббренда WOL відкриється в Одесі у лютому 2022 року. Також незабаром буде введено в експлуатацію ще два апарт-готелі – в Одесі та Львові. Загалом Ribas Hotels Group планує створити десять інвестиційних проєктів апарт-готелів в Україні.Ribas Hotels Group співпрацює (управління, франчайзинг та бронювання) з 25 об'єктами готельно-ресторанного комплексу (міські, пляжні та гірськолижні готелі). Портфель компанії включає бізнес-готелі Wall Street by Ribas та Bossfor by Ribas (обидва – Одеса), гірськолижний готель Ribas Karpaty (Буковель, Івано-Франківська область), пляжний комплекс Richard by Ribas (Грибівка, Одеська область). Загальний номерний фонд мережі становить понад 1000 номерів у різних формах співробітництва у восьми містах та курортних локаціях України.