RED Блог
Перспективні інструменти контекстної реклами — Діана Корсун, Middle PPC Specialist провідної агенції Netpeak
Digital

Як найефективніше використовувати контекстну рекламу, не перевитрачуючи бюджет? Про контекстну рекламу в розділі “Нерухомість” на RED Special: Найпоширеніші помилки в маркетингу ЖК  ділилась із REDівцями Діана Корсун, Middle PPC Specialist провідної агенції Netpeak:


Діана розповіла про різні шляхи користувача до конверсій, їх особливості, які інструменти їм підходять та можливості, що вони відкривають.

RED обрав 4 корисні поради при роботі з контекстною рекламою:

#1. Найбезпечніше починати рекламну комунікацію з активної аудиторії. Тут підійдуть пошукові рекламні кампанії та ремаркетингові кампанії. Не потрібно фокусуватися на чомусь широкому.

#2. Перспективні інструменти для праці з активною аудиторією:

  • динамічний ремаркетинг — ремаркетингова кампанія з динамічним
показом рекламних оголошень залежно від поведінки користувача на сайті. Це — хороша заміна чи доповнення до класичного ремаркетингу, де ви таргетуєтесь на кожного, хто відвідував ваш сайт;
  • розумні кампанії в медійній мережі з платою за конверсії. Якщо користувач не здійснив конверсію після переходів — ви не платитимете. Працює адаптивно. Даєте багато фотографій, оголошень та описів, а система самостійно підбирає місце для розміщення на різних сайтах;
  • відеорекламні кампанії – TrueView for Action – тип відеокампанії, що стимулює користувачів здійснити цільову дію: купити, замовити, залишити заявку. Доля аудиторії в YouTube постійно зростає (особливо в період карантину)  тому можна легко знайти свою ЦА. Цей формат спрямований на конверсійність.

#3. Для роботи з тими, хто усвідомив потребу придбання нерухомості, підходить інструмент пошукових рекламних кампаній за інформаційними запитами. Це  непоганий інструмент, який часто використовується, але має й свої мінуси: висока вартість кліку та конверсій. Також на цьому етапі рекомендують використовувати медійні кампанії та відеокампанії.

#4. Створення списків нових людей із аудиторії ремаркетингу. Сервіси Google бачать демографічну характеристику та створюють список зі схожою аудиторією. Підбирають тих, хто максимально схожий на Вашу аудиторію ремаркетингу.