RED Блог
Alliance Novobud дарує 1 м2 у новобудовах для клієнтів Eldorado.ua
Новини учасників

Alliance Novobud та Eldorado.ua об’єдналися заради сімей, щоб пропонувати клієнтам більше можливостей.

У рамках партнерства передбачено ряд цікавих взаємодій. Перша пропозиція, яку підготували компанії для своїх клієнтів, - 1 м2 в подарунок*. Клієнти Eldorado.ua, що придбають нерухомість у новобудовах Alliance Novobud, отримають знижку у розмірі вартості 1 м2 обраного житла. Eldorado.ua зі свого боку допоможе облаштувати нове житло: комплексно підібрати побутову техніку та електроніку, забезпечити комфортну доставку та установлення з підтримкою 24/7 та подарує 1 000 грн на покупки у всій мережі.

«Разом з eldorado.ua ми запланували чимало цікавих акцій. Всі вони — заради того, щоб клієнти отримали від нашої співпраці якнайбільше переваг. Першою такою активністю стане подарунковий квадратний метр у новопридбаному житлі чи приміщенні комерційного призначення будь-якого з об’єктів Alliance Novobud. Така пропозиція допоможе покупцю заощадити досить значну суму коштів, яку можна витратити на щось вагоме, наприклад, на побутову техніку у нову квартиру або на новенький гаджет», — зазначила Ірина Міхальова, директорка з маркетингу Alliance Novobud.Ціна квадратного метра в житлових комплексах Alliance Novobud сьогодні становить від $800 до $3000, тож сума економії вагома й варта того, аби скористатися такою гарною пропозицією. Ми вже запланували нові активності, які оголосимо трохи згодом».

«В Eldorado.ua ми щодня рухаємося вперед заради сімей. І кожен наш крок у взаємодії з клієнтами та партнерами сфокусований саме на тому, щоб робити життя сімей хоч трішечки кращим. Alliance Novobud — партнер, з яким ми сходимося в цілях, адже попри все вони не зупиняються та будують житло для українців, мають спеціальні умови для військових та переселенців, що зараз украй важливо. Завдяки цьому партнерству українці, які планують придбати житло, отримають від нас максимальну підтримку: і у виборі, і в облаштуванні власної домівки», — коментує Марія Коршикова, керівниця маркетингових комунікацій Eldorado.ua

Умови спільної пропозиції такі:

1. Клієнти Eldorado.ua можуть використати промокод ELDORADO+ANB та отримати 1 м2 як подарунок у житловій, нежитловій та комерційній нерухомості всіх житлових комплексів Alliance Novobud.

2. Щоб скористатися пропозицією, покупець має показати промокод у відділах продажу Alliance Novobud та внести 50% або більше від суми вартості нерухомості, яку купує. Ці умови діють також при оформленні розтермінування від забудовника.

3. Всі клієнти, які придбали житло, отримають консультацію з підбору комплексу техніки та електроніки, а також 1 000 грн на покупку в мережі Eldorado.ua.

4. Пропозиція діє для покупців у всіх новобудовах Alliance Novobud:
• Krona Park II (м. Бровари)
• «Лавандовий» (м. Бровари)
• Madison Gardens (м. Бровари)
• Montreal House (м. Київ)
• Illinsky House (м. Київ)

Отримати знижку можна у відділах продажу Alliance Novobud:
м.Бровари, вул. В. Чорновола, 8A, тел. +38 (044) 344-08-23. м.Київ, вул. Іллінська, 22, тел. +38 (044) 344-06-91.
Пропозиція діє до 30 грудня 2022 року. Детальніше про акцію – за посиланням.
* Під «1 м2 в подарунок» мається на увазі знижка в розмірі вартості квадратного метра нерухомості, яку планує придбати покупець.


Alliance Novobudнадійний девелопер прогресивної формації. Понад 18 років працює на будівельному ринку Києва та області. Проєктує й будує осмислені житлові простори для життя, відпочинку та самореалізації. Сьогодні Аlliance Novobud відомий гравець столичного ринку об’єктів бізнес-класу та визнаний лідер у сегменті осучаснення й розбудови міст Київської агломерації.
Одним з перших серед девелоперів відновив будівництво й на усіх своїх майданчиках одночасно. Пропонує спеціальні програми з придбання житла для військовослужбовців та переселенців.
Eldorado.uaпровідна мережа побутової техніки та електроніки в Україні.
Мережа налічує 96 магазинів, має інтернет-магазин та зручний мобільний застосунок із різними варіантами доставки.
Забезпечує роботою понад 3,2 тис. працівників.
У 2022 році компанія розпочала благодійну ініціативу «Цеглинка для родинки». Кожен охочий може придбати у будь-якому магазині мережі чи на сайті «цеглинку» вартістю 23 грн, тим самим зробивши благодійний внесок на будівництво модульного житла для сімей, які його втратили.
Компанія працює з 1999 року. За цей час близько 3 млн українців стали постійними покупцями техніки та електроніки в eldorado.ua, задовольняючи потреби своїх сімей.