RED Блог
Будинок «Лондон» в ЖК «Нова Англія» – введено в експлуатацію
Новини учасників
Раді вітати нових резидентів «Нової Англії» – адже будинок «Лондон» (А-5) введено в експлуатацію! На сьогоднішній день це вже 9-й будинок з 14-ти запланованих в ЖК, що введено в експлуатацію.

Будинок пройшов перевірку Державної інспекції архітектури та містобудування України й отримав Сертифікат про прийняття в експлуатацію від 22 вересня 2022 р.

Це означає, що незабаром інвестори «Лондона» зможуть отримати право власності на своє житло та розпочати ремонт у своїх квартирах.
Незважаючи на воєнні дії – девелопер Royal House дотримується строків і темпів будівництва. Протягом 2022 року в ЖК «Нова Англія» – введено в експлуатацію будинок «Брайтон», частина підземного паркінгу, і ось іще один будинок «Лондон» – отримав сертифікат.

Наступний будинок, який готується до отримання Сертифіката про введення в експлуатацію – будинок «Ньюкасл» (А-7), який знаходиться на завершальній стадії будівництва.

Щотижня перед інвесторами девелопер звітує про хід будівництва кожного будинку, який будується. Нагадаємо, що після початку воєнних дій Royal House – першим відновив будівництво «Нової Англії» у Києві – 5 квітня 2022 року.