RED Блог
CRM для забудовника з можливостями інтеграції з глобальними ринками для девелоперів України. Унікальний національний продукт.
Новини партнерів
Інноваційна і перевірена CRM для девелоперів житла G-PLUS - український продукт світового рівня, з можливостями інтеграції на міжнародні сайти нерухомості та організованими бізнес-процесами роботи з агенціями нерухомості.

Сильна сторона G-PLUS СRM - можливість інтеграції з локальними і міжнародними платформами з нерухомості. Це інструмент для збільшення продажів, шляхом підключення нових джерел залучення клієнтів безпосередньо в CRM.

“Зважаючи на складні умови та обставини сьогодення, пов’язані з війною, і маючи переконання, що після перемоги привабливість ринку нерухомості України для інвесторів з інших країн зросте, вже зараз ми маємо створювати умови для інтеграції з глобальними ринками інвестицій, - акцентує Ярослава Бояркіна.

Це і фонди з управління нерухомістю REIT, і міжнародні майданчики (маркетплейси та платформи по реалізації нерухомості в різних країнах), та індивідуальні інвестори з інших країн” - коментує Ярослава Бояркина, директор з розвитку G-PLUS в Україні.

Українські девелопери житла зацікавлені в CRM, яка:
 • надає рішення "з коробки" за всіма напрямками роботи забудовника: компанія отримує все, що потрібно кожному учаснику будівельного бізнесу — від менеджера до керівника;
 • має українське чи західне походження;
 • відповідає всім стандартам міжнародного ринку нерухомості. Адже багато девелоперів зараз інтегруються в закордонні ринки, ведуть перемовини із закордонними інвесторами та партнерами.

Саме такі рішення ви отримуєте з G-PLUS CRM для забудовника - національного продукту, який вже має позитивну вітчизняну і міжнародну репутацію (крім України, G-PLUS CRM успішно працює на ринках Казахстану, Грузії, Туреччини), відповідає міжнародним стандартам та має можливості з залучення іноземних інвесторів, лідів з-за кордону.
ЗРУЧНО САМЕ ДЛЯ ДЕВЕЛОПЕРІВ
Система спроектована спеціально для галузі девелопменту і за замовчуванням має такі особливості:
 • інтеграція із світовими сайтами по нерухомості
 • організовані бізнес-процеси роботи з агенціями нерухомості - функціонал контролю який не має альтернатив на ринку (G-PLUS CRM дозволяє надавати агентський доступ в систему, ділитись гостьовими посиланнями, та має ключову перевагу - бізнес-процес прийому заявок від агенцій, онлайн обмін даними з шахматки по залишкам).
 • підключення до різноманітних досок оголошень звідки ви отримуєте клієнтів
 • шахматка будівельного проекту одразу в CRM - менеджери працюють в одному вікні
 • інтерактивна розмітка та можливість демонстрації ЖК в 3D
 • вбудована телефонія без дротів та інтеграція з постачальниками телефонії
 • зручний моніторинг платежів з відтермінуваннями
 • автоматична побудова галузевих звітів в CRM, Power BI, Google Data Studio
 • повноцінний бек-офіс для роботи всіх менеджерів компанії
 • інтеграції з маркетинговими та соціальними мережами (facebook, Instagram, messenger)
 • інтеграції з месенджерами (telegram, viber, whats app)

БЕК-ОФІС ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ:
Зручна робота в CRM побудована на тому, що G-PLUS адаптується під бізнес-процеси забудовника, так і постачається з уже налаштованою галузевою логікою роботи.

“Це означає, що для менеджерів з продажу, фінансистів, бухгалтерії, відділу супроводу надається єдиний продуманий зручний і функціональний інтерфейс для роботи.
Це ідеально підходить, для будівельних компаній, які ще не налаштували власні бізнес-процеси і можуть скористатися запропонованою логікою, коментує директор з розвитку G-PLUS в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПРО G-PLUS:
✔️ Менеджери з продажів мають доступ до чітко структурованих діалогів, лідів та клієнтів. Можуть додавати в систему клієнтські дані, управляти ними.
✔️ Фінансова служба компанії має доступ до даних по клієнтським платіжкам, керівництво компанії - зручний доступ до звітів, які будуються автоматично в CRM чи сервісах Power BI, Google Data Studio.
❗️ G-PLUS CRM потужна, продумана CRM-система для бізнесу забудовника, яку вже зараз варто інтегрувати у бізнес кожному девелоперу.

УВАГА!
🇺🇦 CRM надається на спеціальних умовах у час війни і післявоєнний час, щоб кожен забудовник, зміг з легкістю замінити поточний російський софт українською системою G-PLUS CRM.
Спеціалісти компанії G-PLUS.SOLUTIONS допомагають з навчанням персоналу та перенесенням даних і наголошують на важливості використовувати український національний продукт.

ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ:
Сайт: www.g-plus.com.ua
Instagram: g_pluscomua
Facebook: @gpluscomua
Telegram:https://t.me/gpluscomua