RED Блог
Krona Park II виграв премію «Вибір року»
Новини учасників

ЖК Krona Park II, який реалізовує компанія Альянс Новобуд, виграв премію «Вибір року» у номінації «Найкращий житловий комплекс бізнес-класу у Київській області»


Ми дуже пишаємося, що переваги та особливості проєкту були справедливо оцінені незалежною премією. Ми надзвичайно вдячні кожному споживачу за довіру.

Житловий комплекс Krona Park II – це великий вибір функціональних планувань, чудові краєвиди на ліс, сучасні стандарти будівництва, екологічні матеріали, автономне опалення, безпечна прибудинкова територія з охороною та відеоспостереженням, розвинена міська інфраструктура та продумане місце розташування.

Ми впевнені – обираючи квартиру в ЖК Krona Park II, ви робите крок до нового комфортного життя. Робіть свій «Вибір року»!Альянс Новобуд

Компанія Альянс Новобуд з гордістю повідомляє, що житловий комплекс Krona Park II став переможцем премії «Вибір року» в номінації найкращий житловий комплекс бізнес – класу у Київській області!

Ми дійсно дуже пишаємося, адже ця нагорода є підтвердженням досягнень в будівельній сфері та визнанням переваг ЖК серед конкурентів. Тому ми дуже вдячні за довіру споживачів, які впевнені у беззаперечній якості наших проєктів.

Житловий комплекс Krona Park II– це особливий проєкт, який реалізовується за концепцією «місто у місті», яка передбачає наявність усієї необхідної інфраструктури на території ЖК. Окрім цього, Krona Park II пропонує майбутнім мешканцям безліч переваг: великий вибір функціональних планувань, чудові краєвиди на ліс, сучасні стандарти будівництва, екологічні матеріали, автономне опалення, безпечна прибудинкова територія з охороною та відеоспостереженням, розвинена міська інфраструктура та продумане місце розташування.

Премія «Вибір року» була заснована в 2001 році та щорічно відзначає найкращі бренди, що відповідають вимогам часу, працюють на результат та щиро піклуються про кожного споживача. У дослідженні беруть участь покупці, експерти, представники рекламних агенцій, представники культури та оргкомітет.