RED Блог
“Апарт-готелі – готуємось до буму” – Василь Варга, керівник проєктів та київського офісу LEV Development
Маркетинг

Керівник проєктів та київського офісу LEV Development Василь Варга прогнозує зростання зацікавленості у форматі апарт-готелів"ЧОМУ ІНВЕСТУЮТЬ:


Цікавість з боку інвесторів до формату апарт-готелів зростає  цей формат пропонує вигідніші умови: крім володіння активом, збереження грошей та перспективи заробітку на перепродажі, готельний номер приноситиме регулярний пасивний дохід без участі самого інвестора.

А девелопери побачили в цьому можливість диверсифікувати проєкти. Тепер можна не тільки боротися за індивідуального покупця  але й запропонувати продукт, який дасть більшу дохідність, ніж оренда квартир.

Тому зараз можна спостерігати бум серед девелоперів – ледь не щодня оголошується старт продажу нового апарт-готелю. Разом з тим, можна точно сказати  інвестори стали краще розбиратися у причинах, чому той чи інший готель стане успішним та принесе їм більше прибутку, або ж буде напівпорожнім та окуповуватися десятиліттями. Більшість з них ретельно обирають об'єкт інвестування, інколи – місяцями та часто звертаючись до експертів.

ПРОГНОЗ:


У нашій країні ринок апарт-готелів та їх стандарти ще доволі не сформовані. Можливо, через 3-5 років ми будемо спостерігати зовсім іншу ситуацію.

Якщо опиратися на статистику іноземного ринку, то прогнозується, що доля сервісних апарт-готелів в Україні стрімко зростатиме. Самі ж проєкти виходитимуть на більш якісний рівень"ПРО LEV Development: компанія відіграє важливу роль у формуванні напряму, перша на ринку України реалізує інвестиційні проєкти – апарт-готелі під управлінням міжнародних готельних операторів, де приватний інвестор може придбати апартаменти та отримувати пасивний дохід. Проєкти LEV Development – готелі Premier Resort Hotel, LEV CITY HOTEL, та CITIZEN Ya (на стадії запуску).