RED Блог
Строй Сіті Development Group готує до здачі перший будинок ЖК Urban City
Новини учасників

Строй Сіті Development Group перебудовує промисловий район Харкова в сучасний та комфортний житловий комплекс


Замість занедбаного велозаводу тут буде перший велофрендлі комплекс, орієнтований на шанувальників здорового способу життя. Перший будинок житлового комплексу зараз активно готується до здачі.


Житловий комплекс Urban City знаходиться у 15 хвилинах їзди від Майдану Конституції. У радіусі 1,5 км є 4 станції метро: «Спортивна», «Метробудівників», «Завод ім. Малишева» та «Захисників України».

Наразі у продажу залишилося кілька квартир. З усіх питань можна звертатися за телефоном +38 (067) 574 26 00, а також можна завітати до офісу компанії за адресою м. Харків, вул. Клочківська, 190.

Нагадаємо, що для покращення умов життя в Urban City та надання йому ще більшої унікальності Строй Сіті Development Group підписала контракт із компанією StreetCulture, яка робить найкращі урбан-парки по всій території України. Одним із найяскравіших їхніх проєктів є урбан-парк а ВДНГ у Києві. Команда StreetCulture стане автором урбан-двору, передбаченого проєктом Urban City.

Урбан-двір буде розроблено та реалізовано таким чином, щоб активності стали доступними для людей будь-якого віку та статі. Для дітей передбачені безпечні дитячі майданчики з різноманітними спортивними снарядами, для молоді – зони воркауту та конструкції для катання на скейтах, самокатах та BMX, для людей шанованого віку – зручні вуличні тренажери, бігові доріжки та, звичайно ж, велодоріжки.