RED Блог
Компанія Ribas Hotels Group відкриє 10 апарт-готелів в Україні за франчайзингом
Новини учасників

Готельний оператор Ribas Hotels Group у партнерстві з девелоперами починає розвиток мережі апарт-готелів by Ribas з франчайзингу


Згідно з новою програмою, компанія Ribas Hotels Group передаватиме девелоперам усі свої технічні стандарти та дизайн-проєкти, супроводжуватиме їх проєктні та будівельні підрозділи, посилюючи відділ маркетингу та продажів.

Так, за умовами партнерства, після введення в експлуатацію апарт-готель передаватиметься до управління Ribas Hotels Group. Продаж апартаментів здійснюється під час будівництва об'єкту. Прибутковість від операційної діяльності апарт-готелів оцінюється у 8-20% річних.

Перший об'єкт суббренду WOL, який надалі реалізовуватиметься за франшизою, відкриється в Одесі у лютому 2022 року.

Згідно з планом компанії, наступного року мережа поповниться ще двома апарт-готелями в Одесі та Львові. Загалом готельний оператор планує створити десять інвестиційних проектів апарт-готелів у різних регіонах України.


Ribas Hotels Group співпрацює (управління, франчайзинг та бронювання) з 25 об'єктами готельно-ресторанного комплексу (міські, пляжні та гірськолижні готелі). Портфель компанії включає бізнес-готелі Wall Street by Ribas та Bossfor by Ribas (Одеса), гірськолижний готель Ribas Karpaty (Буковель, Івано-Франківської обл.), пляжний комплекс Richard by Ribas (Грибівка Одеської обл.). На етапі проектування та будівництва наразі знаходяться готелі у Львові, Києві, Одесі, а також у Польщі.

Загальний номерний фонд мережі – понад 1 тис. номерів у різних формах співробітництва у восьми містах та курортних локаціях України.