RED Блог
LEV Development на свій день народження дарує сквери Києву та Львову
Новини учасників

На своє шестиріччя девелоперська компанія LEV Development вирішила відмовитись від пишних святкувань, натомість подарувати сквери містам, де створює свої проєкти


Разом із партнерами та клієнтами було висаджено 60 дерев та 45 кущів у Києві та Львові. Вибір рослин проводився за трьома критеріями: краса, користь та стійкість в міських умовах. 

«Кожен наш об’єкт створюється сьогодні, але націлений на майбутнє. Працюючи над проєктом, ми обираємо найкращих спеціалістів, які втілюють найсучасніші тренди, наповнюють змістом, створюють нерухомість, що відповідає усім вимогам сучасної людини та задовольнятиме її потреби. В наших проєктах велика увага приділяється змісту та концепції, архітектурі та дизайну, озелененню та ландшафтному дизайну, мистецтву та моді. А на день народження компанії ми вирішили вийти за межі своїх проєктів та подарувати сквери містам, де працюємо – столиці та нашому рідному Львову», – розповідає співзасновник компанії Lev Development Олександр Островський. 

У Києві Lev Development долучився до оновлення скверу у центрі столиці, на бульварі Дружби Народів, а у Львові біля ЖК Hugge.

«Ми познайомились з командою ГО «Київ Квітучий» та долучалися до проєктів, які вони вже втілили. Нам імпонує мета екологічного оновлення міста Києва та модернізації його зелених локацій. Ми вирішили долучитись до модернізації скверу Дружби народів, допомогти створити у цьому куточку столиці квітучу оазу », – каже співзасновник LEV Development Василь Левицький.

Після консультацій з ландшафтними архітекторами із Київзеленбуд були обрані сакури та платани. Красиві та стійкі, ці рослини добре витримують складні умови розвитку у містах, виробляючі кисень, даруючи чаруючі квіти навесні та густу тінь спекотним літом.

«Сподіваємось, що ми разом закладемо добру традицію – у день народження  разом з друзями та партнерами дарувати гарні емоції та робити корисні справи разом!» – кажуть співзасновники LEV Development Олександр Островський та Василь Левицький. 

Lev Development – девелоперська компанія, яка з 2015 року активно і креативно будує у 5 містах України, змінюючи урбаністичну концепцію міст. 15 масштабних проєктів житлової та інвестиційної нерухомості, більше 2000 покупців, відновлення парків та доріг – лише невелика частина тієї роботи, які встигла зробити компанія за 6 років на українському ринку.