RED Блог
Як сьогодні поводиться покупець при придбанні житла та як покращити роботу департаментів продажів і маркетингу –Володимир Попов, керівник з продажів Comfort Life
Продажі

Спеціально для RED Community – поради від Володимира Попова, керівника з продажів Comfort Life щодо покупця і роботи відділів продажів:


1. Покупець хоче швидкий та адекватний сервіс. Покупець зацікавлений в тому, щоб отримувати сервіс тут, зараз, швидко, мати чітку інформацію. Бажано отримувати сервіс віддалено. Тому логічно забезпечити це в першу чергу.

2. Покупець шукає те, що йому доступніше. Сьогодні клієнт дуже вимогливий, але хоче дешевші ціни.

3. Покупцю важливе готове житло. Це пов'язано з інформаційними ресурсами, які відкрито показують, що собою являє кожен забудовник. Існують різні ризики. Сучасний інвестор досить освічений в контексті вибору.

4. Покупець вимогливий до сервісу безпосередньо у відділі продажів, звертає увагу на гарні офіси – сьогодні доба візуальності.


Налагодити якісну комунікацію з покупцем неможливо без злагодженої командної гри відділів продажів і маркетингу. 3 поради для налагодження співпраці між відділами від Володимира Попова:


1. Обидва департаменти повинні тісно працювати для більшого успіху. Треба розуміти: що є цільовими лідами для маркетингу, а що таке – цільові ліди для відділу продажів? Розуміючи це і “звівши” всі точки в розумінні, девелопер отримає позитивний ефект, інакше завжди будуть конфлікти.

2. Зустрічі співробітників обох департаментів. Можливість бачитися вирішує багато питань. Телефонний дзвінок вирішує краще, ніж листування. Розмова наживо – краще, ніж телефонний дзвінок.

3. Постановка цілей. Потрібно, щоб цілі перетиналися, вони мають “дружити” одна з одною в контексті KPI, дій, посадових інструкцій.