RED Блог
Строй Сіті Development Group за підтримки урбаністів будує Urban-двір для мешканців Urban City
Новини учасників

Строй Сіті Development Group за підтримки команди Street Culture будує Urban-двір для жителів комплексу Urban City по проспекту Московському, 118


Строй сіті Development Group створює унікальний концепт для кожного свого проєкту. Urban City — не виняток. В основі концепції лежать Urban City принципи велофрендлі та активного відпочинку. Саме тому проєктувальники вирішили побудувати на території нового жилого комплексу Urban-двір. Таким чином, покинута територія харківського велозаводу стане магнітом для любителів активного відпочинку, адже за справу взялися професіонали — урбаністи команди Street Culture. Саме вони у 2020 році створили масштабний Urban-park на ВДНГ в Києві.

Urban-двір розділений на активні зони для гри, динамічні зони для прогулянок і статичні для відпочинку і спілкування. Дитячі майданчики для різного віку з гірками, клаймінг, пісочницею, сітками та батутами. У дворі створять зелені алеї та тераси для відпочинку.

Будуть передбачені такі урбан-активності:
  • баскетбол,
  • футбол,
  • воркаут,
  • кросфіт,
  • ТРХ.

Загальна площа Urban-двору складе 1850 м².

Таким чином, на території колись занедбаного велозаводу з’являться сучасні спортмайданчики, ігрові зони для дітей різного віку, велосипедні та бігові доріжки з екологічним покриттям. Передбачено благоустрій та озеленення території Urban City.