RED Блог
Строй Сіті Development Group: будуємо 24/7
Новини учасників

У 2021 році Строй Сіті Девелопмент Груп увійшла у фазу стрімкого зростання та розширення. Ми виробили нашу внутрішню стратегію, якої неухильно дотримувалися протягом усього року: зберігаємо спадщину – будуємо цінності. Нашим пріоритетом є створення масштабних проектів, які покликані змінити уявлення про стиль міського життя і привнести в наше місто те, чого раніше в ньому не було, при цьому зберігаючи традиції та історію локацій, на яких зводяться наші будівлі.Таким проєктом став наш IT-Park Manufactura, який вже є одним із найвідоміших архітектурних об'єктів у місті Харкові. Ревіталізована територія старовинної борошномельної фабрики та відновлена будівля самої борошномельні – квінтесенція нашого уявлення про те, як можна давати нове життя та нові сенси раніше занедбаним територіям.

До проєктів ревіталізації також належить ще один наш проєкт – Urban City, який ми реалізуємо на території знаменитого харківського велозаводу, занедбаного кілька десятків років тому. Ми зберегли дух цього місця та заклали у концепцію проекту ідею життя в urban-стилі, віддаючи належне як комфорту, так і розвитку сучасної вуличної культури та спорту.

Також одним із своїх пріоритетів ми окреслили максимальне впровадження інновацій у процеси будівництва. На стадії реалізації знаходиться проект High Hills – перші преміум-вежі у місті з унікальною архітектурою, дизайном та впровадженими інноваціями, які повністю відповідають духу сучасності.

Строй Сіті Девелопмент Груп не обмежує свій розвиток тільки Харковом. Ще минулого року ми взяли на себе відповідальність за добудову заморожених об'єктів компанії "Укрбуд", зокрема, йдеться про три об'єкти в місті Києві: ЖК "Голосіївська Долина", ЖК "Crystal Residence" та бізнес-центр LEVEL.

Приймаючи зобов'язання завершення ЖК “Голосіївська Долина”, ми усвідомлювали, що навколо даного об'єкта панує високий рівень соціальної напруженості, тому наші сили були спрямовані на виконання даних інвесторам обіцянок. Менше ніж за рік ми ввели в експлуатацію 1 чергу в ЖК "Голосіївська Долина", а це 3 секції по 22 поверхи,  та готуємо найближчим часом ввести наступні 3 секції 1-ого будинку

Однією з інновацій, які ми успішно реалізовували протягом усього року, стала робота керуючої компанії, яка допомагає нашим інвесторам у всіх дрібницях: від оплати комунальних платежів, ремонту квартир, дотримання порядку на території і до влаштування бізнесу.

Ми ставимо собі за мету подальший стабільний розвиток, розширення наших потужностей та забезпечення комфорту інвесторів, яким гарантуємо виконання наших обіцянок. Крім того, ми впевнені, що завдяки роботі нашої компанії ми зможемо змінити наші міста на краще.