RED Блог
В Україні запустили сервіс пошуку дизайнерів інтер’єру
Новини партнерів

Сервіс із пошуку новобудов ЛУН запустив інстаграм-журнал LUN Home Design, що збирає роботи українських дизайнерів інтер’єру. Мета проєкту проста – полегшити вибір спеціаліста, який допоможе зробити класний ремонт у квартирі чи будинкуУ соцмережі можна буде подивитися реальні роботи українських дизайнерів, почитати про їхні проєкти. На місяць виходитиме 20-25 постів із роботами вітчизняних фахівців. Крім того, користувачі допоможуть вибирати «Дизайн тижня» та «Дизайн місяця»: із щоденних публікацій, за допомогою лайків.

Оксана Лихожон, кураторка проєкту LUN Home Design:
«ЛУН допомагає обрати квартиру у новобудові. Далі власників чекає "тяжкі часи" – ремонт. І щоб полегшити процес вибору ідеального інтер'єру – ми створили LUN Home Design. Ми хочемо допомогти зробити квартиру домом. Щоб розробити максимально зручний журнал, ми провели дослідження ринку, поговорили з кількома десятками українських дизайнерів та замовників».

Як знайти дизайнера на LUN Home Design?


У збережених сторіс (хайлайтсах) інтер'єри будуть розсортовані за категоріями: одно-, дво-, трикімнатні квартири, великі квартири, будинки, а також стилі.


У постах зазначають студію чи ім'я дизайнера, площу квартири або тип нерухомості. Якщо у житлового комплексу, у якому реалізується проєкт є Інстаграм-сторінка, позначають його та геолоцію у публікації. За можливості на фото та у публікації відмічають всіх виробників меблів, техніки тощо.

Також є умовні позначення для вартості проєкту:
  • $ — до 30 дол./ кв. метр
  • $$ — 31-50 дол./ кв. метр
  • $$$ — 51-100 дол./ кв. метр
  • $$$$ — від 100 дол./ кв. метр

Українські дизайнери можуть подати свої роботи для розміщення в журналі. Для цього – пишіть у Direct сторінки.