RED Блог
10 відмінностей преміум-веж High Hills від звичайних житлових комплексів
Новини учасників

У минулому році «Строй Сіті Development Group» оголосила старт продажів квартир у багатофункціональному комплексі High Hills. Забудовник наголосив: преміум-вежі High Hills – це унікальний для Харкова проєкт, який реалізує концепцію комфортного для життя та роботи простору Live & Work & Shop & Play


При проєктуванні High Hills компанія використала свій столичний досвід будівництва. Як заявив директор компанії Олександр Конюхов, аналоги High Hills є лише у Києві (йдеться про новаторський житловий комплекс преміум-класу Tetris Hall).

«Ми взяли за основу те, що реалізовано у Києві та адаптували під харківські реалії, – зазначає Конюхов. – У Харкові ціна, звичайно, нижча, ніж у столиці, до того ж, у нас попит та характер попиту інший. Тому наші маркетологи адаптували планувальні рішення, квадратуру під харківського покупця».


То чим же відрізняється функціональний комплекс High Hills від стандартних житлових комплексів:


1. Багатофункціональний комплекс «High Hills» є незвичайним для Харкова в архітектурному рішенні: дві 22-поверхові вежі під назвою «West» та «East», з'єднані між собою 7-поверховим стилобатом.

2. Фундаментна плита, на якій будується комплекс, є унікальною для Харкова. Її обсяг складає 3200 кубічних метрів бетону. А це означає, що High Hills стоятиме на максимально міцній основі.

3. У High Hills передбачено фітнес та СПА-центр, галерею бутиків, дитячий креативний простір та кінотеатр, а на даху – басейн, зону барбекю та парк з панорамним видом на Харків. Мешканцям квартир відкриються найкращі види: діловий центр міста, парк Горького та площа Свободи.

4. Для власників автомобілів створять підземний паркінг. За задумом проєктувальників, кожен мешканець будинку, їдучи у відрядження чи відпустку, зможе здавати в оренду своє місце стоянки за допомогою системи паркінг-шерингу. Крім того, інтелектуальна паркувальна система вирішить усі завдання щодо контролю доступу автомобілів. Її особливість у тому, що вона інтегрована із загальною електронною системою контролю доступу до комплексу. Ті ж карти доступу, що дозволяють мешканцям пересуватися по будівлі та користуватися ліфтами у житловій зоні, є й «ключами» для користування підземним паркінгом.

5. У комплексі передбачена система «Розумний дім». Вона контролює всі аспекти безпеки мешканців: подачу електрики, роботу системи теплопостачання, роботу системи smart parking, електронної системи пропусків і системи пожежної сигналізації та пожежогасіння. При будь-якій неполадці спрацьовують контрольні датчики та оперативно запускаються механізми усунення проблеми.

6. У High Hills будуть 286 квартир із плануванням від 1- до 5-кімнатних. «Строй Сіті Development Group» не обмежує клієнтів і вже зараз кожен покупець нерухомості може самостійно розробити проєкт власної квартири.

7. У житлових секціях встановлюється система водоочищення, яка дозволяє суттєво покращити якість води, що постачається у квартири з міського водопроводу. Фільтруючі пристрої охоплюють всю систему водопостачання житлової частини будівлі та виробляють механічне очищення води та її знезараження.

8. У кожній із двох веж є загальний комфортний простір для мешканців та гостей – лобі. Це – повноцінна вітальня загального користування. Тут обладнана зона відпочинку – із зручними м'якими меблями, простором, де можуть грати діти, тощо. Також у лобі буде coffee point, що зручно, наприклад, для гостей. Для відвідувачів буде доступний комфортний санвузол. Його особливість – кімната матері та дитини, де можна легко виконати необхідні для малюка гігієнічні процедури.

9. При проєктуванні High Hills не забули і про чотириногих друзів. У комплексі передбачена зона Lowelypaw – лапомийка для собак, в якій можна зручно вимити лапи домашньому вихованцю відразу після повернення з прогулянки.

10. Зберігати велосипеди, самокати, дитячі коляски також можна в окремому приміщенні, що охороняється.

Такий підхід до комфорту кожного мешканця комплексу вже оцінили експерти будівельної галузі. High Hills нагородили премією «Український будівельний Олімп» у номінації «Найкраща архітектурно-містобудівна концепція мультифункціонального комплексу» за новаторську архітектуру та високу функціональність інфраструктури та систем.