RED Блог
До RED Community долучився новий учасник – команда напрямку житлової нерухомості групи компаній Dragon Capital
Новини учасників

REDівці, вітаємо в нашому осередку маркетмейкерів ринку круту команду та готуємось до продуктивного обміну досвідом!


Серед реалізованих проєктів компанії: котеджне містечко Green Hills (c. Віта Поштова, Київська обл.) і житлові комплекси Obolon Residences а Оbolon Plaza (м. Київ). Управління цими об’єктами здійснює власна керуюча команда Premier Property Management.

Детальніше про проєкти:


🏘 Котеджне містечко Green Hills

Перше містечко американського типу в Україні, розташоване в 10 км від Києва у оточенні лісу та озер. Головною особливістю містечка є відсутність високих парканів, що створює атмосферу відкритості, та розвинена власна інфраструктура: школа та дитячий садок, преміальний фітнес-клуб зі spa-зоною з басейнами, магазин та кафе, власна сервісна компанія та охорона 24/7. Green Hills вже обрали для себе 245 сімей.🏗 ЖК Obolon Residences

Житловий комплекс преміум-класу на ст.м. Мінська, введений в експлуатацію у 2020 році. Комплекс складається з трьох будівель, об’єднаних спільним подіумом, де розмістились комерційні приміщення та дворівневий підземний паркінг. Obolon Residences пропонує сучасні апартаменти – від однокімнатних квартир до дворівневих пентхаусів з власними терасами на даху – та безпрецендентну інфраструктуру тільки для жителів: лаунж-тераси на даху, спортзал, конференц-кімнати, дитячі ігрові кімнати, пральні, кінотеатр, масажний кабінет, багатофункціональний корт та тренажери на відкритому повітрі.🏗 ЖК Obolon Plaza

Житловий комплекс бізнес-класу на ст. м. Оболонь, будівництво якого завершиться навесні 2022 року. У стилобатній частині, яка складає перші чотири поверхи комплексу, розмістяться сучасні комерційні приміщення та офіси. Житлова частина (5-16 поверхи) включає 71 квартиру-студіо з відкритими плануваннями – від однокімнатних до дворівневих пентхаусів з власними терасами на даху – та інфраструктуру для жителів: спортзал, дитячу кімнату, паркову терасу, підземний паркінг. Obolon Plaza, одна з небагатьох будівель у Києві, що пройшла сертифікацію та отримала найвищий клас енергоефективності – A.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.