RED Блог

Альянс Новобуд вручив квартиру параолімпійській чемпіонці

Новини учасників

Група компаній «Альянс Новобуд» вручила ключі від квартири параолімпійській чемпіонці з Броварів


Нею стала легкоатлетка Людмила Даниліна, срібний призер параолімпійських ігор в Токіо, що відбулися у серпні 2021 року. Спортсменка отримала в подарунок від забудовника 2-кімнатну квартиру, площею 68,3 кв.м у житловому комплексі «Лісовий квартал» у Броварах. Будинок введений в експлуатацію в травні 2021 роду і розташований по вулиці Соборна, 20, поруч із парком, лісом і всією центральною інфраструктурою міста.

Ключі від нової квартири вручала Наталія Кириленко, директор офісу продажів «Альянс Новобуд» 18 вересня 2021 року на головній сцені, в рамках святкування Дня міста Бровари:

«Українські параолімпійці показали приголомшливі результати на іграх у Токіо. Важка праця і роки тренувань наших спортсменів демонструють кожному із нас, як крок за кроком досягаються великі перемоги! Ми щиро раді бути причетними до нагородження українських спортсменів міжнародного класу. Вітаємо Даниліну Людмилу Миколаївну з перемогою і вручаємо ключі від нової 2-кімнатної квартири від «Альянс Новобуд». Бажаємо довгого щасливого життя, сил, здоров'я і нових великих перемог!»

Передача квартир у комунальну власність міста стала для забудовника «Альянс Новобуд» доброю традицією в рамках зобов'язань і соціальної відповідальності. За роки діяльності компанія передала місту Бровари 68 квартир загальною площею майже 5 500 кв.м. Квартири розподіляються між пільговими категоріями громадян, які потребують соціального захисту і стоять в черзі на отримання житла – багатодітні сім'ї, люди з обмеженими можливостями, учасники АТО.ЖК «Лісовий квартал» – сучасний комплекс комфорт-класу, розташований в центрі Броварів. 12 будинків житлового комплексу вже введені в експлуатацію. Комплекс має власну розвинену інфраструктуру: дитячий садок, паркінг, дитячі та спортивний майданчики. На перших поверхах ЖК розміщені комерційні приміщення, завдяки чому всі необхідні послуги для жителів знаходяться безпосередньо на території магазини, аптеки, кав'ярні, салони. Поруч із комплексом розташований великий парк із різними зонами для відпочинку та занять спортом, а також – мальовничий ліс.

«Альянс Новобуд» є одним із найбільших забудовників Київського регіону, спеціалізується на об'єктах житлової та комерційної нерухомості. За час своєї діяльності більше 14 років побудував і ввів в експлуатацію 400 000 кв. м нерухомості для 6 000 сімей. На етапі будівництва знаходяться знакові проєкти житлового будівництва в Києві і області, а саме: ЖК Krona Park II, ЖК Madison Gardens, ЖК «Лавандовий», ЖК Illinsky House, ЖК Montreal House. Загальна площа нерухомості, що будується становить близько 300 000 кв. м.