RED Блог

Компанія City One Development розпочала продажі нової черги ЖК Святобор Park Resort!

Новини учасників

Інвестиційно-девелоперська компанія City One Development оголосила старт продажу нової черги житлового проєкту комфорт-класу Святобор Park Resort, що у Святошинському районі столиціНова, 7 черга, є однією з частин комплексу й доповнить проєкт новою інфраструктурою та додатковими можливостями для інвесторів нерухомості. У новій черзі до вибору покупців представлено 363 квартири, серед яких – одно- дво-, трьохкімнатні та дворівневі квартири на останніх поверхах з панорамними видами. Нова черга складається з 3-х секцій висотністю 26 поверхів.

Родзинкою нової черги є види на паркові зони з усіх квартир – незалежно від площі та розміщення. На перших поверхах нової черги передбачені комерційні приміщення, які доповнять інфраструктуру ЖК новими сервісами.

Також в проєкті реалізована концепція «двір без машин», яку забезпечує підземний паркінг на території ЖК.

Інвестори нової черги матимуть у своєму розпорядженні власну паркову зону у дворі ЖК із стильним LED-освітленням у вечірні години, спортивні та дитячі майданчики, велодоріжки та зони з доступним WI-FI на відкритому повітрі. Безпеку в ЖК Святобор Park Resort гарантує система контролю доступу та цифрові охоронні рішення, що вже запроваджені в реалізованих чергах проєкту.

Вже розпочато будівництво 7-ї черги: виконані роботи по котловану під першу секцію, а також тривають роботи у другій і третій секціях. Комплекс будується за монолітно-каркасною технологією, з використанням екологічно чистих матеріалів та сучасних інженерних рішень.

Компанія будує свої проєкти, незалежно від класу, за монолітно-каркасною технологією й використовує тільки якісні матеріали, щоб забезпечити мінімальну вартість утримання житла і високий рівень комфорту.

Закінчення будівництва нової черги проєкту планують через 2 роки.Більше інформації про проєкт та нову чергу у продажу можна дізнатись за посиланням: http://svyatobor.kiev.ua/