RED Блог

Cityconsult Development – Провідний девелопер Київщини за версією Будівельний Олімп

Новини учасників
Cityconsult Development – Провідний девелопер Київщини за версією Будівельний Олімп

Cityconsult Development став лауреатом щорічної професійної премії «Український Будівельний Олімп» в номінації «Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво».Це вже стало доброю традицією – в минулому році компанія також була лауреатом в номінації «Провідний девелопер Київщини». Премія є спеціальною українською нагородою, яка свідчить про високу професійну компетентність лауреатів у сфері будівельної справи.

Відбір здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є: репутація компанії в професійному співтоваристві, наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень, виконання зобов'язань перед клієнтами, проєкти, програми, об'єкти житлової нерухомості.


Компанія Cityconsult Development реалізує різноманітні проекти у Києві та Київській області: ЖК «Лісовий квартал», ЖК Krona Park, ЖК Krona Park II, ЖК Madison Gardens, ЖК «Лавандовий» у Броварах, а також ЖК Montreal House та ЖК Illinsky House у Києві. На сьогоднішній день на рахунку девелопера сотні тисяч м кв. реалізованого та введеного в експлуатацію житла. На етапі будівництва знаходяться 19 будинків у 7 ЖК.