RED Блог

Альянс Новобуд та Cityconsult Development – у лідерах рейтингу Мінфіну

Новини учасників

Забудовник «Альянс Новобуд» у партнерстві з девелопером Cityconsult Development – у лідерах рейтингу забудовників Київської області за версією «Мінфіну»


Рейтинг складався за результатами введених в експлуатацію будинків у період з січня по червень 2021-го року. Головним показником для розміщення у рейтингу стала кількість квадратних метрів готової нерухомості – чим більше, тим вище місце забудовник займає у рейтингу.

За перше півріччя 2021-го року група компаній ввела в експлуатацію близько 30 000 м кв. нерухомості у житлових комплексах комфорт-класу «Лісовий квартал» та ЖК бізнес-класу Krona Park та посіла почесне 2-ге місце серед забудовників усієї Київської області. Загальна кількість квартир у зазначених об’єктах складає 476 одиниць.

Забудовник «Альянс Новобуд» разом із девелопером Cityconsult Development реалізовують проекти житлової нерухомості у Києві та Київській області. На спільному рахунку компаній – сотні тисяч квадратних метрів готового житла та титуловані об’єкти нерухомості. Серед готових проєктів слід відзначити житлові комплекси «Зелений квартал» та Krona Park у місті Бровари, Київської області. Серед проєктів, що наразі у процесі будівництва, – житлові комплекси «Лісовий квартал», Krona Park II, Madison Gardens, «Лавандовий» у Броварах, та житлові комплекси Montreal House і Illinsky House, що розташовані в центральній частині Києва.

Очікується, що найближчим часом Cityconsult Development та «Альянс Новобуд» примножать свої цьогорічні результати введенням в експлуатацію ще кількох будинків в ЖК «Лісовий квартал» та ЖК Krona Park II.