RED Блог

В ЖК «Новопечерські Липки» відкрили фонтанний комплекс та оголосили про старт нової черги

Новини учасників

На території кварталу бізнес-класу «Новопечерські Липки», що у Печерському районі столиці, на минулих вихідних відкрили новий фонтанний комплекс з водоспадом. Відкриття пройшло у форматі сімейного свята Summer Water Day, де гостям представили нову прогулянкову алею, розважали вуличним перформансом, виступом DOROFEEVA та диджиталізованими спецефектами. Також на святі гостям презентували останню, 8-му чергу найбільшого в Україні комплексного проєкту на Печерську


Фонтанний комплекс з водоспадом є частиною 6-ї черги ЖК, яка вже введена в експлуатацію та є основним елементом нової прогулянкової ландшафтної алеї проєкту. 8-ма черга кварталу, яку представили на святковій вечірці, доповнить концепцію ЖК підвісними пішохідними мостами, що будуть інтегровані у прогулянковий ландшафт останніх черг.


8-ма черга кварталу «Новопечерські Липки» — це 5 будинків висотністю 16-24 поверхи, 742 квартири з сучасними планувальними рішеннями та видовими терасами на останніх поверхах, школа та дитячі садки, велика прогулянкова паркова зона. Нова черга кварталу спроєктована у форматі mixed-use. Загальна площа нових будинків черги — 101 700 м2, підземний паркінг — 18 925 м2, комерційні приміщення для бізнесу — 11 800 м2. Також у новій черзі запроєктований унікальний громадський простір та багатофункціональний освітній простір для дітей віком від 2 до 16 років.

Інвестиційно-девелоперська компанія повного циклу City One Development у партнерстві з компанією UDP вже приступили до будівництва 8-ї, останньої, черги будівництва житлового кварталу «Новопечерські Липки». Закінчити проєкт планують у 2024 році.


«Новопечерські Липки — це перший у столиці проєкт такого формату, в який ми заклали філософію людиноцентричності. Продумана концепція, екосистемний підхід до планування та розвитку, інновації, які ми втілюємо у кожній новій черзі проєкту, дозволяють нам залишатись вже більше 10 років у ТОП кращих ЖК. Кожна нова черга для нас — перш за все виклик та завдання зробити сучасне місто більш зручним, комфортним та безпечним для людей. А багаторічна довіра наших клієнтів — це наше головне досягнення та найкраща рекомендація» — Валерій Кодецький, президент інвестиційно-девелоперської компанії City One Development


Про ЖК «Новопечерські Липки»:


Житловий квартал бізнес-класу розміщений у Печерському районі столиці й займає територію у 25 га. У ЖК вже реалізовано 6 черг загальною площею 683 149 м2, 7 та 8-ма черги на етапі будівництва. Всього в кварталі запроєктовано 3800 квартир, 2 767 вже збудовано. Третина території — зелені та прогулянкові зони. У ЖК — понад 120 об’єктів інфраструктури, серед яких: 2 загальноосвітні школи — Новопечерська школа та British School, дитячий садок повного дня «Академія Щастя LeapKids», спортивно-оздоровчий комплекс GYMMAXX, Тенісна Академія UTA, медичні центри, побутові сервіси, центри розвитку, творчі студії, ресторани та SPA салони та багато іншого. Квартал реалізовується компанією City One Development у партнерстві із компанієюUDP.