RED Блог

Витончена оригінальність для однодумців ЖК LIFE STORY

Новини учасників

ЖК LIFE STORY– це новий комплекс від LEV Development, який розташований поблизу парку Феофанія. Його "родзинкою" є представницькі поверхи, які дарують не лише фантастичний панорамний вигляд, а й гарантують додаткову приватність


Представницькі поверхи – це місце однодумців, які мають спільні цінності та погляд на життя. Відповідно, простір загального користування має відповідати цим параметрам та підсилювати особливу атмосферу.

Талановиті дизайнери впоралися із завданням, втіливши у просторі три ключові моменти: вишуканий стиль, використання натуральних матеріалів та підкреслення іміджу власників апартаментів.

Тепле дерево, рельєф натурального каменю та вдало підібрана кераміка забезпечують витонченість простору, який звучить натхненною гармонією. Тут немає крикливих деталей, кожен елемент грає свою роль у загальному ансамблі.

Елементом, який акцентує статус простору та його мешканців, став кольоровий метал. В поєднанні з витриманою вишуканістю він створює особливу атмосферу, в якій кожен відчує свою унікальність.

Світло-сіро графітові кольори та лаконічність теракоту стали продовженням унікального чиказького фасаду житлового комплексу. Вибір матеріалів та сміливий інноваційний підхід при дизайні простору відображають характер майбутніх мешканців, для яких комфорт, затишок та оригінальність – це не забаганка, а буденна потреба.

Також тут передбачені інсталяції з озелененням. Вони не лише розбавлять брутальні фактури, а й сприятимуть бадьорому настрою та відчуттю свіжості природи незалежно від пори року. Ефективні зони для відпочинку та паркінгу візочків і велосипедів вдалося створити завдяки сучасним рішенням та продуманій ергономіці простору.

Дізнатися більше про переваги та ціни квартир на представницьких поверхах у ЖК LIFE STORY можна на сайті LEV Development або у відділах продажу:

на локації біля будівництва:
  • вул.Метрологічна, 13

відділ обслуговування клієнтів:
  • Саксаганського, 69

головний офіс:
  • БЦ «Олімпійський», 26 поверх
  • +38 044 499 88 40