RED Блог

«Озерний Гай Гатне» став кращим житловим комплексом комфорт-класу у передмісті Києва

Новини учасників

21 травня в Києві в рамках Всеукраїнського Форуму "Міська та заміська нерухомість-2021" були названі переможці IX Всеукраїнського Конкурсу «ЖИТЛО-2021»


Переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс комфорт-класу у передмісті Києва» став наймасштабніший проєкт компанії «Інтергал-Буд» — ЖК «Озерний Гай Гатне».

«Дякуємо поважним експертам премії за відзнаку. Компанія вкладає надзвичайно багато сил та коштів у те, щоб наш комплекс по праву вважався перлиною передмістя. Ми приділяємо надзвичайно багато уваги рекреаційній складовій і не тільки — озелененню території, створенню місць для відпочинку як для наших маленьких мешканців, так і для дорослих, розвитку інфраструктури. На території комплексу є декілька мальовничих озер з лебедями та власними пляжами. Цього року у нас відкриється дитячий садочок та початкова школа, невдовзі запрацює великий мережевий супермаркет та спортивний клуб» — відзначив Олександр Зінчук, керівник відділу продажів ЖК «Озерний Гай Гатне».


ℹ️ IX Всеукраїнський Конкурс «ЖИТЛО-2021» заснований у 2006 році. Він щорічно відзначає кращі житлові комплекси, котеджні містечка та забудовників України. Конкурс розрахований на участь організацій, які володіють передовими технологіями, сприяють будівництву житла: інвестують, проєктують, будують, видають іпотечні кредити, керують.