RED Блог

Старт продажу нового будинку в ЖК «Нова Англія»

Новини учасників

З 1-го серпня відкрито офіційний старт продажу нового будинку «Віндзор». Це вже 12-й будинок із 14 запланованих по проєкту ЖК «Нова Англія»


Як завжди, найбільш вигідні умови інвестиції в нерухомість – на початку продажу об’єктів. Асортимент квартир пропонується зі зручним плануванням: 1-кімнатні квартири від 29 м2 до 41 м2 та 2-кімнатні по 60м2.

При повній оплаті надається знижка на квартири – до 6%. Також діють вигідні умови розстрочки строком до 24 місяців з першим внеском від 30%.

Нагадаємо, що ЖК «Нова Англія» розташований у найзеленішому районі Києва – Голосіївському. Піша доступність до метро Васильківська – 10хв. «Нова Англія» виділяється своїм унікальним архітектурним кодом, адже комплекс створено в єдиному стилі англійської неокласики. Наразі 6 будинків вже заселено, а 7-й будинок «Манчестер» було нещодавно введено в експлуатацію з дотриманням обіцяних інвесторам строків.

Додатковими перевагами комплексу є закрита територія під цілодобовою охороною, панорамні вікна в усіх квартирах, дизайнерські лоббі, унікальні дитячі ігрові та спортивні майданчики, арт-інсталяції та алея фонтанів, зони для вигулу собак, школа та дитсадок. Варто зазначити, що всі будинки зводяться по запатентованій технології ТМ Royal House, особливістю якої є швидкість будівництва та висока енергоефективність будівель, що дозволяє економити в опалювальний період до 30%. 

За більш детальною інформацією телефонуйте до відділу продажу: 044-290-73-69