RED Блог

ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

Новини учасників
ЖК «Нова Англія» створила екологічну колаборацію з «Чистопес»

«Чистопес» – це молодий український бренд, що започаткував традицію прибирати за песиками екологічно, випускаючи перші українські еко-пакети з картопляного крохмалю, які не шкодять довкіллю.«Така колаборація – це більш соціальний проект. Разом з «Чистопес» ми намагаємося зробити прибирання за тваринами популярним і навіть трендовим заняттям. Адже прибирати за улюбленцем – це круто! Ми піклуємось не тільки про комфортне проживання резидентів комплексу, але й розвиваємо екологічний простір довкола. Тим більше, популяризуючи ідею усвідомленого споживання продуктів і дбайливого ставлення до природи» – зазначили в пресслужбі ЖК «Нова Англія».


Також, жителі ЖК «Нова Англія» мають додатковий бонус від такої колаборації. Крім доступу до безкоштовного використання еко-пакетів в зонах для вигулу домашніх улюбленців, резиденти матимуть змогу замовити пакетики «Чистопес» за спеціальними цінами, як для друзів бренду


Нагадаємо, що ЖК «Нова Англія», що розташований в Голосіївському районі Києва (10 хв пішки до метро Васильківська), складається з 14 будинків об’єднаних єдиною архітектурою англійської неокласики. Комплекс має закриту територію, що знаходиться під цілодобовою охороною, прогулянкові алеї, зони релаксу та відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, алею фонтанів та ін. Також на території ЖК «Нова Англія» знаходяться дитсадок та школа.

Станом на початок 2021 року в ЖК «Нова Англія» вже побудовано та заселено 6 будинків, ще 4 будинки в активній стадії будівництва та продажу квартир.