RED Блог

Компанія «Міськжитлобуд» ввела в експлуатацію останній будинок ЖК RiverStone

Новини учасників

Мова йде про будинок №9 на 175 квартир. Це останній будинок загальною площею 15 515,5 кв.м в ЖК бізнес-класу RiverStone«Також добудовано останні підземний паркінг та дитячий майданчик», – розповіла RED Community Ангеліна Деревльова, директор з маркетингу та продажу будівельної компанії «Міськжитлобуд».

У рамках реалізації ЖК RiverStone, розташованого у Дарницькому районі Києва, збудовано 9 величних будинків, 6 паркінгів, є чарівна набережна та власний парк площею 5,5 га. У парку рік тому відкрилась концептуальна Алея сучасного мистецтва. Вздовж усього променаду в парку встановлено 6 паркових скульптур, над якими працювали талановиті українські скульптори: Костянтин ДобрянськийАдріан БалогКостянтин СиницькийПетро ГронськийОлександр Михайлицький та Микола Білик.

RiverStone – це житловий комплекс children-friendly, тому особлива увага була приділена інфраструктурі для дітей. На території ЖК є 6 дитячих майданчиків для різних вікових груп, два спортивних майданчики та монофункціональна арена. У дворі збудована Креативна Міжнародна Дитяча Школа (КМДШ), функціонує дитячий садок M’Andryk, є діагностичний центр DocLife в якому також працюють педіатри.

Ще на території комплексу є фітнес-центри, студії йоги, продуктові магазини, стоматології, салони краси, аптеки, квіткові салони, ресторани, кав’ярні, кафе, кулінарії та багато іншого.

Територія ЖК RiverStone закрита, має відеонагляд та охорону.

«Реалізацію проєкту розпочато у 2011 році. За десять років ми жодного разу не зупиняли будівництво попри всі кризи, які відбувалися в країні», – підкреслила Ангеліна Деревльова. 

Відмітимо, що ЖК RiverStone посів перше місце в номінації «Кращий споруджуваний ЖК бізнес-класу» у IX Всеукраїнському конкурсі «Житло-2021».