RED Блог

Lev Development представив оновлені фасади ЖК LIFE STORY

Новини учасників

ЖК бізнес-класу Life Story – перший проєкт в столиці від LEV Development. Концепція комплексу, який розташований в Голосіївському районі столиці, в пішій доступності від Феофанії, пропонує сучасне житло з акцентом на комфорт і практичність. Девелопери представили оновлені фасади – стрімкі, чисті лінії, зі стриманими тонами і лаконічним декором.«Як і всі наші проєкти, Life Story повинен бути функціональним і мати виразну, яскраву архітектуру», – пояснив вимоги до архітектурних бюро-учасників проєкту співзасновник LEV Development Олександр Островський.

Для роботи над своїми проєктами LEV Development завжди привертає кращі вітчизняні архітектурні бюро та дизайн-студії, відомі як в Україні, так і за кордоном. Серед компаній, з якими девелопер вже реалізував свої проєкти, YOD Design / Savytskyy design.


«Цього разу ми запросили групу компаній AVG на чолі з Андрієм Войтко, в портфелі яких більше 20 ЖК. Ми хотіли, щоб наш Life Story не тільки став окрасою району, але і відповідав високим вимогам майбутніх резидентів », – розповідає Олександр Островський.

ЖК Life Story пропонує продумані планування, інженерію, інфраструктуру і сервіси; стильний дизайн місць загального користування і експлуатований дах.


Архітектори AVG провели аналіз забудови всього району і внесли зміни в фасадні рішення. Завдяки цьому вдалося посилити композиційну цілісність, гармонію декоративних елементів, колірне рішення і в цілому виразність образу забудови.


Кольорову гаму фасадів визначила сама локація, з великою кількістю дерев, які змінюють колір листя протягом року від ніжно-зеленого до яскраво-жовтого, а після листопаду – до стримано-коричневого. Натхненником, з точки зору бізнес-позиціонування, стала Чиказька школа архітектури, вирішення якої залишаються затребуваними вже десятиліття. В результаті поєднання червоної цегли і фальцьованих металевих елементів на фасаді створили виразний і цілісний образ ЖК Life Story. Витонченість архітектурного образу підкреслюється вечірнім освітленням.


Як повідомив Олександр Островський, незабаром будуть представлені дизайн місць громадського користування та концепція зеленого даху, з приголомшливими видами на Київ.