RED Блог

Відбулася презентація концепції дизайну інтер’єрних рішень багатофункціонального комплексу преміумкласу INTERGAL CITY

Новини учасників
Відбулася презентація концепції дизайну інтер’єрних рішень багатофункціонального комплексу преміумкласу INTERGAL CITY

1 березня компанія «Інтергал-Буд» у партнерстві з виданням PRAGMATIKA.MEDIA зібрали українських архітекторів та дизайнерів в клієнтському просторі комплексу INTERGAL CITY для презентації концепції дизайну інтер’єрних рішень. Автор дизайн-проєкту — українська студія Sivak+Partners«INTERGAL CITY — флагманський проєкт компанії «Інтергал-Буд», тому ми надзвичайно ретельно підходимо до кожної складової комплексу, включаючи архітектурні, інженерні та дизайнерські рішення. До створення концепції дизайну інтер’єрних рішень ми залучили колег з провідних студій дизайну, провели конкурс та обрали найкращий, на наш погляд, футуристичний дизайн, який запропонувала студія Sivak+Partners. У ході презентації, ми розказали, чому обрали саме цю концепцію, як вона змінювалася у процесі роботи, які сучасні тренди використовували. Адже проєкти преміумкласу — це використання найсучасніших технологій на кожному етапі проєктування та будівництва, які довго залишатимуться актуальними» — прокоментував керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд» Олександр Матюха.

В рамках заходу також відбулася панельна дискусія «В пошуках чорного. Чого чекати від дизайну інтер’єрів публічних просторів у 2021 році», модератором якої виступив головний редактор видання PRAGMATIKA.MEDIA Костянтин Ковшевацький. Учасниками дискусії стали Олександр Матюха (керівник відділу дизайну компанії «Інтергал-Буд»), Дмитро Сівак (засновник дизайн-студії Sivak+Partners), Максим Юрійчук (партнер та провідний дизайнер дизайн-студії Sivak+Partners). Долучилися до розмови також провідні українські дизайнери та архітектори — Вікторія Альохіна (засновниця та провідний архітектор бюро Alekhina Architects), Денис Ракаєв (засновник студії DENRAKAEV / DLYA ZEMLYAN), Ігор Мартін (керівник та архітектор-дизайнер студії Martin’s). Спікери поділилися власним баченням функцій публічного простору та його форм, окреслили «головного героя» такого простору, яким одноголосно визнали людину, визначилися з тенденціями інтер’єрних рішень — одні вже втратили свою актуальність, інші наразі стають популярними. Обговорення основних трендів формування ефективних та комфортних публічних просторів на найближчі кілька років продовжилося у невимушеній атмосфері за келихом ігристого вина.

Комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська запевнила, що проведення подібних заходів на території INTERGAL CITY стане доброю традицією. В майбутньому тут планують розміщувати артоб’єкти, проводити виставки, зустрічі та перформанси, які матимуть вагомий вплив на розвиток мистецького потенціалу не лише столичного регіону, а й всієї країни.