RED Блог

Введено в експлуатацію будинок «Манчестер» у ЖК «Нова Англія»

Новини учасників

Гарна новина для інвесторів – адже будинок «Манчестер» отримав сертифікат про введення в експлуатацію згідно строків, прописаних у договорі. І зовсім скоро «Нова Англія» поповниться новими резидентами


Загалом проєкт налічує 14 будинків, виконаних у стилі англійської неокласики. Кожен будинок має власні унікальні особливості та назву, що переплітається з історією великих міст Королівства Великобританії.

Безперечною перевагою будинку «Манчестер» є особливий благоустрій території: алея фонтанів, арт-інсталяція Біг-Бену, зелена зона для релаксу та 2 дизайнерських дитячих майданчика. Також реалізовано двір без машин та підземний паркінг з ліфтами. А розвинена внутрішня інфраструктура й надалі буде радувати резидентів, адже, як вже заведено в ЖК «Нова Англія», на цокольних поверхах будинку будуть розміщенні кафе, магазини, салони та інші комерційні об’єкти. 

Темпи будівництва Royal House шалені. ЖК «Нова Англія» вже перетнув екватор у реалізації проєкту: 7 будинків введено в експлуатацію і ще 4 – в активній стадії будівництва. Територія ЖК закрита та знаходиться під цілодобовою охороною. Всередині «Нової Англії» розміщено та функціонують: дитячий садок і школа, кафе, магазини, салони, кав’ярні, прогулянкові алеї, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, зона для вигулу собак, барбекю зона.

Якщо ви бажаєте стати частиною «Нової Англії» чи вигідно інвестувати в нерухомість, то зараз для цього вдалий час. За додатковою консультацією телефонуйте у відділ продажу: 044-290-73-69