RED Блог

Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Нивки-Парк»

Новини учасників

Раді повідомити про старт продажів квартир у дев’ятому будинку житлового комплексу «Нивки-Парк»! 


Це останній будинок комплексу, тож не проґавте можливість придбати квартиру в одному з найпопулярніших проєктів компанії! Складатиметься будинок з двох секцій висотою у 16 поверхів. Тут покупцям пропонують 195 квартир зі зручними плануваннями та можливістю замовити повністю готове житло з дизайнерським ремонтом, технікою та меблями.

До речі, в цьому будинку будуть реалізовані оновлені ремонти від забудовника. Серед нових опцій: тепла підлога у ванній кімнаті та робочій зоні кухні, покращена електрофурнітура (розетки та вимикачі), нові тумби під умивальники, пральна машина, яка входить у комплект техніки для ванної кімнати, тощо.

ЖК «Нивки-Парк» від забудовника «Інтергал-Буд» — сучасний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою, розташований поруч з однойменним міським парком та станцією метро «Нивки».

З питань придбання квартир у ЖК «Нивки-Парк» просимо звертатися до відділу продажів за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 67, тел. (044) 392-30-57. Тут же можна записатися на перегляд шоу-руму квартир з ремонтом та меблями.