RED Блог
Старт продажу передостаннього будинку в ЖК «Нова Англія»
Новини учасників

В ЖК «Нова Англія», що у Голосіївському районі столиці,біля метро Васильківська ( 10 хв. пішки), з’явилась можливість придбати квартиру в новому будинку «Ноттінгем». Це передостанній будинок проєкту «Нова Англія»


Завдяки великому вибору зручних планувань одно- дво- і трикімнатних квартир, майбутні резиденти у своїх помешканнях створять власний комфортний і щасливий простір. Варто уваги й те, що значна кількість квартир в «Ноттінгемі» будуть панорамні з краєвидом на столицю. А зручний підземний паркінг влаштовано з ліфтовим сполученням до житлових поверхів. Тобто вам навіть не потрібно буде виходити на вулицю, аби потрапити до власного авто, чи навпаки – з авто до квартири. 

Нагадаємо, що в ЖК «Нова Англія» вже заселено 7 будинків з 14, а 8-й будинок в цьому році вводиться в експлуатацію. Також, на території ЖК функціонує дитсадок і школа.

ЖК «Нова Англія» вже живе своїм затишним ритмом завдяки вишуканому благоустрою та розвиненій внутрішній інфраструктурі: кав’ярні, магазини, салони, зони відпочинку авторські дитячі майданчики, зони для вигулу домашніх тварин, алея фонтанів і т.д.

Кожен будинок комплексу виконано в єдиному архітектурному стилі – англійській неокласиці. Територія закрита та під цілодобовою охороною.

Цікавий факт, що забудовник Royal House, маючи власний будівельний завод, виготовляє стінові модулі, з яких власне і зводиться весь ЖК «Нова Англія». Дана технологія запатентована, має європейську сертифікацію СЄ і вже успішно реалізовується в країнах Європи (Австрія, Словаччина). Одна з найбільших переваг стінових модулів Royal House™ – це їхня енергоефективність, яка перевищує українські норми на 20%, що дозволяє економити на опаленні приміщень до 50%.

Як завжди, найбільш вигідні умови інвестиції в нерухомість – на початку продажу об’єктів. Асортимент квартир пропонується зі зручним плануванням: від 29 м2 до 90 м2. Наразі додатково діють знижки при повній оплаті – до 7%. Доступна й розстрочка до 24 місяців з першим внеском від 30%. 

За більш детальною інформацією телефонуйте до відділу продажу: 044-290-73-69