RED Блог
В ЖК RiverStone триває видача ключів від квартир останнього будинку
Новини учасників
ЖК RiverStone збудовано БК «Міськжитлобуд» в Дарницькому районі Києва, за 10-ть хвилин ходьби до станції метро «Осокорки», за адресою: Дніпровська набережна, 14.

Дев`ятий останній будинок ЖК RiverStone був добудований та зданий в експлуатацію восени минулого року. Відповідний сертифікат №ІУ123210902869 від 08.09.21 виданий ДАБІ України. Нагадаємо, що будинок №9 на 175 квартир має загальну площу 15 515,5 кв.м. Також було збудовано останній підземний паркінг та дитячий майданчик.

Наразі всі квартири від забудовника в житловому комплексі продані. Сьогодні відділ продажу ЖК RiverStone пропонує клієнтам для придбання останні паркомісця. Зараз триває робота з видачі ключів від квартир та іншої нерухомості, а також підготовка документів для оформлення прав власності. Як повідомляє Ангеліна Деревльова, директор з маркетингу та продажів будівельної компанії «Міськжитлобуд»: «На 23 серпня в 7-му будинку ми видали документи 91% клієнтів, в 8-му будинку – 86% і в 9-му – 64%».

В рамках реалізації ЖК RiverStone збудовано дев`ять житлових будинків, шість підземних паркінгів, є затишна набережна та власний парк площею 5,5 га. До введення в експлуатацію 8-го будинку було приурочено відкриття Алеї сучасного мистецтва. В парку встановлені скульптури авторства відомих українських митців.

В рамках забезпечення комплексу соціально-побутовою інфраструктурою ми збудували та відкрили на території RiverStone школу КМДШ, медичний центр DOCLife, а також спортивний клуб DOG&Grand CrossFit, дитячий садок M`Andryk, салони краси, стоматології, продовольчі крамниці, аптеки, кафе, кулінарії, грумінгові салони.

ЖК RiverStone – проект будівельної кампанії «Міськжитлобуд», яка працює на ринку з 1998 року. У портфелі компанії проекти всіх напрямків будівництва: від житлових комплексів із повною інфраструктурою до освітніх закладів та аеропортів. Найбільші серед них: ЖК Голосієво, приватні школи КМДШ (Голосієво та Осокорки), міжнародний аеропорт «Київ» ім. Сікорського.