RED Блог
RED Community вітає нового учасника – Строй Сіті Development Group!
Новини учасників

Строй Сіті Development Group приєдналась до спільноти маркетмейкерів житлового девелопменту – RED Community


Група компаній «Строй Сіті Development Group» об'єднує ряд компаній в Харкові і Києві. З 2010 року здійснює розвиток проєктів будівництва. У складі компаній: висококваліфіковані фахівці за будівельним напрямком, фахівці з управління проєктами, досвідчені маркетологи, дизайнери, кваліфіковані менеджери з продажу, профільні підрозділи фінансового, комерційного та юридичного супроводу проєктів.

Строй Сiтi Development Group розвиває 13 проєктів одночасно, що перебувають на різних стадіях реалізації та мають різний рівень складності. Серед проєктів можна знайти як малоповерхові будинки, так і багатофункціональні комплекси житлових і офісних приміщень.

Філософія забудовника включає в себе принцип «3к». Під ними маються на увазі перші 3 літери слів «концептуальність, комфорт, краса». Всі ці характеристики реалізовуються в проєктах Строй Сіті Development Group.

Одним з напрямків роботи компанії є ревіталізація об'єктів і територій. Головна мета – збереження історичного вигляду Харкова і при цьому привнесення в нього сучасного дихання. Одним з яскравих прикладів інноваційної ревіталізації є старовинна борошномельна фабрика. Тепер це – IT-парк «Мануфактура».

Компанія створює успішні проєкти в сегменті від економ до преміум з використанням сучасних тенденцій і технологій будівництва. Ці проєкти без перебільшення створюють нове обличчя Харкова, відзначені національними преміями та визнанням покупців. 

У червні 2019 р. IT-парк Manufactura був нагороджений Дипломом Лауреата Business Olimp Awards в номінації «Кращий проєкт IT-нерухомості 2019 року» за реалізацію унікального багатофункціонального проєкту, застосування інноваційних технологій, створення умов безпеки і комфорту.

У лютому 2020 року проєкт компанії отримав національну професійну премію Commercial Property Awards, яка вручається за досягнення в області нерухомості в Україні. IT-парк Manufactura як найбільш амбіційний проєкт Харкова за останні кілька років увійшов у шорт-лист у номінації «Редевелопмент».

Влітку 2020 році компанія отримала престижну нагороду «Фаворити Харкова» в номінації «Оригінальність, архітектурність, екологічність і сучасний дизайн». 

У 2021 році проєкт ЖК High Hills отримав премію «Український будівельний Олімп» в номінації "Краща архітектурно-містобудівна концепція мультифункціонального комплексу».

У травні в Києві в рамках Всеукраїнського Форуму «Міська і заміська нерухомість-2021» були названі переможці IX Всеукраїнського Конкурсу «ЖИТЛО-2021». ЖК HIGH HILLS – Кращий ЖК Харкова преміум-класу.

У серпні багатофункціональний комплекс преміум-класу High Hills отримав престижну нагороду «Фаворити Харкова 2021» в номінації «LUXURY житло: оригінальність архітектури, екологічність і сучасний дизайн».

На сьогоднішній день у Києві «Строй Сіті Development Group», в рамках чинного законодавства, як відповідальний забудовник, добудовує три об'єкти корпорації «Укрбуд» - ЖК «Кристал Хаус» (зараз ЖК «Crystal Residence»), ЖК «Паркова Долина» (зараз «ЖК Голосіївська Долина ») і БЦ «Level».

Компанія є членом Асоціації «Регіональне будівництво», професійної галузевої організації ринку нерухомості України URE Club, Конфедерації будівельників України (на етапі підписання документів), а відтепер – і спільноти маркетмейкерів житлового девелопменту України RED Community.

Підтримують вітчизняний спорт, а саме баскетбольний клуб «Харківські Соколи» та Клуб настільного тенісу «Тор-Spin». А також один з основних українських галузевих вузів – ХНУ міського господарства ім. А.Н. Бекетова.

Під час пандемії COVID-19 «Строй Сiтi Development Group», як соціально-відповідальна компанія, прийняла рішення про відрахування 3% від суми продажу нерухомості лікарням Харкова. Кошти були спрямовані на закупівлю гостро необхідних матеріалів і засобів індивідуального захисту.

📍 Проєкти «Строй Сіті Development Group»:


 • ЖК «Гідропарк Сіті»
 • ЖК «Urban City»
 • ЖК «DIXIE»
 • ЖК «Венский дом»
 • БФК « IT park Manufactura»
 • БФК «High Hills»
 • ЖК «Urban One SUMSKAYA»
 • ЖК «Urban One KLOCHKIVSKA»
 • ЖК «URBAN ONE NAUKOVA»
 • ЖК «CRYSTAL RESIDENCE»
 • ЖК «Голосіївська Долина»
 • ЖК «Дім на Подолі»
 • БЦ «Level»