RED Блог
ЖК «Нова Англія» – перший в Україні житловий комплекс, який акредитовано під іпотечну програму єОселя на етапі будівництва
Новини учасників
Державна програма єОселя активно набирає обертів.

Як звітує «Укрфінжитло», за час роботи програми у тестовому режимі з 1 жовтня 2022 року, через портал Дія надійшло понад 20 тис. заявок.

83 українця вже придбали житло за програмою єОселя – 82% з якого на вторинному ринку нерухомості.
Та потреба українців у придбанні квартир на первинному ринку – залишається, тому в «Укрфінжитлі» вирішили акредитувати й об’єкти нерухомості, які знаходяться на стадії будівництва.
«Два об’єкти незавершеного будівництва від забудовника Royal House стали доступними для продажу по програмі єОселя. Це будинки в житловому комплексі “Нова Англія”, що в Києві. Очікується, що вони будуть введені в експлуатацію наприкінці 2023 року. Пільгові іпотечні кредити на квартири у згаданих обʼєктах надаватиме банк-партнер “Глобус”. Він перший акредитував обʼєкти незавершеного будівництва за програмою», інформація із заяви на офіційному сайті «Укрфінжитло»
.
Житловий комплекс класу комфорт+ «Нова Англія» від девелопера Royal House – перший в Україні комплекс, будинки в якому акредитовано під програму єОселя на етапі будівництва.

Наразі два будинки комплексу «Віндзор» і «Ноттінгем»знаходяться на стадії готовності – 59% та 39% відповідно.

Провівши аналіз фінансової надійності девелопера Royal House та складські запаси будматеріалів для завершення будівництва – рада «Укрфінжитло» визнала житловий комплекс «Нова Англія», як надійний, акредитувавши два житлові будинки на етапі будівництва під програму єОселя.

Щоб придбати квартиру в ЖК «Нова Англія» на умовах програми єОселя необхідно:
1. Подати заявку на сайті «Дія». В пункті меню послуг обрати послугу єОселя.
2. Визначити свою категорію: військовослужбовець, працівник освіти, науковець, чи працівник поліції тощо.
3. Серед акредитованих банків в програмі єОселя обрати саме банк Глобус.
4. Очікувати схвалення.
5. Після схвалення* - звернутися до відділу продажу ЖК «Нова Англія», щоб обрати квартиру в будинку, який підлягає кредитуванню під програму єОселя: 0674202035.

Претендувати на участь у проекті можуть:
• кадрові військовослужбовці ЗСУ, Національної гвардії, працівники інших силових відомств, поліцейські, а також члени їхніх сімей;
• медичні працівники закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності;
• педагоги закладів освіти державної або комунальної форми власності;
• науковці.

Детальніше про умови та можливості придбання квартири в ЖК «Нова Англія» за програмою єОселя, а також дізнатися більше про категорії квартир – 0674202035.

*зверніть увагу, що менеджери відділу продажу ЖК «Нова Англія» не консультують з приводу умов програми єОселя. Щоб отримати консультацію зверніться до служби підтримки банку Глобус або сервісу Дія.